KAMU ÇALIŞANLARINA MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMİ VERİLDİ

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesinde, Lapseki Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) tarafından kamu kurumlarında çalışan personellere madde bağımlılığı eğitimi verildi.

Lapseki’de yer alan Hükumet Konağı 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi salonunda gerçekleşen eğitim seminerine konuşmacı olarak İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Psikolog Duygu Çoturoğlu davet edildi. Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 defa yapılacak toplantıda konu başlıkları arasında bağımlılıkla mücadele, korunma yolları ve eğitim çalışmaları yer aldı. Slayt gösterimiyle gerçekleşen seminerde Psikolog Duygu Çoturoğlu kamu çalışanlarını bilgilendirdi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir