ISSIZ CUMA HAYRI, KÜLTÜR VE TARIM FUARINDA İLÇEMİZİN YEREL ÜRÜNLERİ SERGİLENDİ

Yenice Kaymakamlığı, Yenice Belediye Başkanlığı ve Kale Grubu işbirliği ile bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Issız Cuma Hayrı, Kültür ve Tarım Fuarında yerli üreticiler ürünlerini sergilediler.

Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı Sayın İsmail KAŞDEMİR, İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet BAŞER, İl Emniyet Müdürü Sayın Celal SEL, İl Jandarma Komutanı Emrullah BÜYÜK, Yenice Belediye Başkanı Sayın Veysel ACAR, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sayın Zeynep BODUR OKYAY Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Sayın Osman OKYAY ve protokol üyeleri  Issız Cuma Hayrından sonra Dr. Hacı İbrahim Bodur Bulvarı’ndaki yerel ürün stantlarını gezdiler. Yenice’de yetişen tarım ürünleri,  nostaljik tarım aletleri, el sanatları ve  Yeniceli yazarların kitaplarının yer aldığı stantlar gezilerek, yerli üreticilerle bir araya gelindi, tanıtımı yapılan yöresel ürünlerle ilgili bilgiler alındı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir