BAŞKAN YAVAŞ’TAN UMURBEYLİ KIBRIS GAZİSİNE VEFA ÖRNEĞİ

Çanakkale‘nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinin Belediye Başkanı Sami Yavaş, Kıbrıs Barış Harekatında gazi olan Mehmet Şahinkaya‘yı evinde ziyaret etti.

Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, Kıbrıs Barış Harekatında gazi olan Mehmet Şahinkaya’yı evinde ziyaret etti. Başkan Yavaş’a ziyaretinde, Lapseki Garnizon Komutanı Albay Türker Altıngöz, Umurbey Ortaokulu Müdürü Sezgin Tuna, öğretmenler ve öğrenciler eşlik etti.

Başkan Yavaş ziyarete ilişkin açıklamasında, “Kıbrıs Barış Harekatında gazilik mertebesine ulaşan Umurbeyli değerli büyüğümüz Mehmet Şahinkaya’yı evinde ziyaret edip, vatan için gösterdiği kahramanlık dolayısıyla kendisine bir kez daha şükranlarımızı sunduk. Bu vesileyle, bayrağımızın selameti uğrunda şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum” ifadelerini kullandı. Kıbrıs Gazisi Mehmet Şahinkaya ise, hatırlanmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir