AK PARTİLİ TURAN LAPSEKİ’DE

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan memleketi Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde fiilen hizmet veren Lapseki Devlet Hastanesinin resmi açılış törenine katıldı.

Lapseki’nin şehir girişinde yer alan yeni devlet hastanesinin bahçesinde gerçekleştirilen açılış töreninde AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan sağlıkta gerçekleştirdikleri yatırımlardan bahsederek, “Daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz. Bu milletin hayat standartlarını düzeltmek için gece gündüz çalışacağız. Değerli Lapsekililer ben buralıyım. Bizim ilçemiz 10 bin nüfuslu bir yer küçük bir ilçe küçük bir ilçe olmasına rağmen bu gördüğünüz binada ameliyathane var artık. Hastaneyi geçtim. Önceden bizim hastamız Bursa‘ya giderdi, İzmir‘e giderdi en ufak bir ameliyat için bile ufak bir tedavi için çevre illere giderdik. Ama şimdi hem Çanakkale merkezimizin 500 yataklı büyük hastanesi ki Bursa, İzmir’in neredeyse hemen hemen bütün imkanı var. Lapseki’mizde 10 bin nüfuslu bir yer sağlık ocağı yeter bilirdi. Hayır hastane olsun dendi en iyi yerde olsun dendi. Hastane oldu yetmez doğumhane olsun dendi bu gördüğümüz hastane 32 yatak olmakla beraber altyapısıyla bütün doktorlarımızın, hemşirelerimizin rahat rahat görevlerini yapacağı hale geldi. Ben bir daha söylüyorum 7 bin metre kare alanında ki bu güzel mekanın 7 poliklinikle 1 doğum eviyle 1 ameliyathanesiyle bu şehre hizmet etmesi en büyük gururumuz” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Hakkında: Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir