Sarımazı’da Asfalt Çalışmalarımız Devam Ediyor

Belen Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmalarına başlanan Sarımazı sokakları, bozuk yol sıkıntısından kurtuluyor.

Geçtiğimiz ay HATSU İdaresinin alt yapı çalışmalarını tamamlamasıyla, başlanan asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam eden Belen Belediyesi, Sarımazı’ya verdiği sözü tutuyor. Yol sorunuyla en çok gündemde olan Sarımazı Mahallesi HATSU idaresinin alt yapı çalışmalarının yaklaşık 3 yıldır bitirilememesi nedeniyle bir türlü asfalta kavuşamamış ve ardından türlü sıkıntılar yaşanmıştı. İlk etapta çoğu sokağın asfaltı dökülmüş ve vatandaşlar derin bir nefes almıştı. 2. Etap çalışmalarına hız kesmeden devam edilen Belen Belediyesi, yol yapım çalışmalarının  hava şartlarından etkilenmemesi için hummalı bir şekilde çalışıyor.

Asfaltlama çalışması hakkında görüşlerini ifade eden Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Başkan VURUCU; “Geçtiğimiz ay başlamış olduğumuz Sarımazı mahallemizdeki asfalt çalışmalarımıza, söz verdiğimiz gibi bitirmek için gayret gösteriyoruz. Şu anda Sarımazı Mahallemize bağlı Seyran, Aslanlı, Yücelen ve Dutlu sokaklarında hızla devam eden asfalt çalışmalarımızda en iyi sonuçları almak için çabalıyoruz. Vatandaşlarımızın yıllardır süren yol çilesi artık nihayete ererken, bizde verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2. Etap çalışmalarımızda en kısa süre de bitirip yollarımızı vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. Çalışmalarımızın başlamasıyla derin bir nefes alan mahalle sakinlerimize de bizleri sabırla bekledikleri için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. ” İfadelerini kullandı.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir