İSADER’DEN DÖRTYOL VE PAYAS’A ZİYARET

İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız tek şey Sigortadır sloganı ile yola çıkan ve Bölge halkına sigorta bilincini aşılayan İskenderun Sigorta Acenteleri Derneği (İSADER) yönetim kurulu Başkanı Şükrü Gündağ ve yönetim kurulu üyeleri Payas ve Dörtyol’da da protokol ziyaretlerinde bulundular.İSADER yönetim kurulu üyeleri, Dörtyol ve Payas İlçe Emniyet müdürleri ile Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.Ziyaretler kapsamında Sigortanın önemi anlatıldı. İSADER Başkanı Şükrü Gündağ ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinde, protokole çiçek takdiminde bulunuldu. İSADER Başkanı Gündağ yaptığı değerlendirmesinde; “Bölge insanımıza sigorta bilincini aşılamak sigortanın önemini anlatmak için çaba sarf ediyoruz. Sigorta Haftası da bu kapsamda önemli, bir hafta boyunca dernek olarak çeşitli etkinlikler, toplantılar, sosyal aktiviteler ve ziyaretler gerçekleştirerek, gerek halkımıza, gerek esnafımıza, toplumumuzun her kesiminden insanlarımıza ‘İhtiyacınız olduğunda alamayacağınız tek şey sigortadır’ sloganı ile bilgiler verdik.

Sigorta yapılması durumundan insanlarımızın en değerli varlıkları, canları, malları güvence altına alınmakta ve zararları da karşılanmaktadır. Hiç kimsenin başına bir iş gelmesini istemeyiz. Lakin olası bir kaza ve olumsuzluklarda sigorta insan hayatı için can simidi oluşturmaktadır” dedi.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir