BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, ÜLFET KIZIKLI İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Battalgazi Mahallesinde bulunan ÜLFET KIZKI İLKOLUNU ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile sohbet etti.

Ülfet Kızıklı İlkokulu Müdürü Kerim Köprülü ve öğrenciler tarafından karşılanan Başkan Memduh Büyükkılıç, 1,2 ve 3. Sınıfların derslerinin konuğu olarak öğrenci ve öğretmenlerlebelediye çalışmalarını değerlendirdiklerini söyledi.

Belediye olarak ilçenin her türlü alt yapı, yol, park gibi fiziki yapılar yanında ayrıca bu şehirde yaşayan bireylerin sosyal, kültür, spor, eğitim gibi ihtiyaç ve taleplerinden de sorumlu olduklarını belirten Başkan Büyükkılıç ”Melikgazi Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Belediye olarak öğretmen odalarımızın yenilenmesi çalışması ile bu zamana kadar 100’ün üzerinde okulumuzun çevre düzenleme çalışmalarını hayata geçirdik. Her yıl olduğu gibi yine okul idarecileri tarafından belirlenen öğrencilerimize kırtasiye yardımı yapıyoruz. Kısacası biz geleceğimizi önemsiyor, en önemli yatırımın eğitime ve öğrenciye olmasını belirtmek istiyorum”dedi.

Sergi salonunda Melikgazi Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Ev Tekstili Sergisinin açılışını gerçekleştiren Başkan Memduh Büyükkılıç, öğrenciler ile birlikte okulu gezdi ve öğrenciler  ve velilerle  sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir