Bakan Pakdemirli’ye Büyükşehir brifingi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile bir araya gelerek, Büyükşehir Belediyesi’nin tarımsal kalkınma odaklı faaliyetlerini anlattı. 

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, sabah saatlerinde geldiği Bursa’da önce kentin değerine değer katacak programlara katıldı, ardından Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bakan Pakdemirli’yi Büyükşehir Belediyesi Tarihi Belediye Binası’nda ağırladı.

Başkan Aktaş, Bakan Pakdemirli’ye, Bursa ve Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri ile tarımsal kalkınma odaklı çalışmaları hakkında bilgiler aktardı ve ziyaretinden dolayı da bir tablo hediye etti. Bakan Pakdemirli de Bursa’da bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir