Kadın Kültür Merkezinden duyarlı hareket

Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi kursiyerleri ahşap boyama kursunda yaptıkları kuş yuvalarını ağaçlara ve kurs binası duvarlarına astı.

VelipaşaKadın Kültür ve Sanat Merkezi kursiyerleri ahşap boyama kursunda kuş yuvalarını rengarenk boyadı. Kadın Kursiyerler yaklaşan kış günlerinde anne şefkati ile yaklaşarak kuşlara sıcak bir yuva imkanı sunmak için Velipaşa Kadın Kültür ve Sanat Merkezi bahçesinde bulunan ağaçlara ve kurs binasının duvarlarına astı.

Ahşap Boyama Kursunda kadın kursiyerler hocaları eşliğinde eski ahşap eşyaları dönüştürüp tekrardan kullanılabilir hale getiriyor ve yeni ahşap eşyaları boyayarak dekoratif süs malzemeleri yapıyor.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir