Gönüllere Dokunan Başkan ÖZKAN

Niğde Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde vatandaşın tüm ihtiyaçlarında yanında oluyor.

Her geçen gün hizmetlere bir yenisini ekleyen Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın talimatıyla başlayan ve Berberler Odasının desteğiyle süren evde kuaför hizmetinden vatandaş oldukça memnun. Niğde Belediyesi tarafından başlatılan ücretsiz kuaför hizmeti kapsamında engelli, rahatsızlığı sebebiyle evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşların evlerine kuaför gönderilerek hassas ve titizlikle, memnuniyet odaklı, kişisel bakım ve kuaförlük hizmeti sunuluyor.

Belediye Başkanı Rifat Özkan bu kapsamda evde kuaför hizmetinden yararlanan iki haneye ziyaret gerçekleştirdi. “Şehrimizin en ücra köşesine hizmet ulaştırma çabasında olurken, tüm vatandaşlarımıza da ulaşmanın gayretindeyiz” diyen Başkan Özkan; “Gönül Belediyeciliği yapıyor insan odaklı hizmet üretiyoruz. İhtiyacı olan hemşehrilerimizin yanında oluyor şehrimizi birlikte yönetmenin gayreti içerisinde özveri ve güvenle çalışıyoruz. Bu doğrultuda vatandaşımıza sunduğumuz evde kuaför hizmeti için Berberler Odası Başkanlığının da emeği var. Onlara da verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Her zaman belirttiğimiz gibi birlikte çalışıyor şehrimizi birlikte yönetiyoruz” dedi.

Evde kuaför hizmetinden dolayı çok memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar da Başkan Özkan’a teşekkürlerini iletirken; “Başkanımızdan Allah razı olsun. A’dan z’ye tüm ihtiyaçlarımızda yanımızda oluyor bize destek veriyor. Evde kuaför hizmetinden de çok memnunuz. Bize bu hizmeti sunduğundan dolayı Sayın Başkanımıza tekrar tekrar teşekkür ediyoruz” dediler.

EBRU BEKEN DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir