Valimiz Hasan Karahan Honaz İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Honaz ilçemize gitti.
İlk olarak Honaz Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam Zafer Öz ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından
Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, Kaymakam Zafer Öz’den ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Honaz ilçemizde yapımı devam eden Honaz Yatılı Kız Öğrenci Yurdu ile Honaz Belediyesi Yaş Meyve Sebze Alım Merkezi inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Daha sonra Honaz Belediyesi’ne geçen Valimiz Hasan Karahan Belediye önünde Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Valimiz Hasan Karahan burada Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’ndan Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği
çalışmalar hakkında bilgi aldı. Valimiz Hasan Karahan Honaz İlçe ziyaretinde, Honaz Adil Akan Ortaokulunu da ziyaret ederek burada öğretmen ve öğrenciler ile biraraya geldi. Robotik kodlama atölyesini gezen Valimiz öğrenciler tarafından yapılan robotik deneyleri inceleyerek bilgi aldı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir