YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR

Yolağzı ve Sivrikavak Mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda, yol genişletme ve iyileştirme çalışmaları sonrası, sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Yolağzı ve Sivrikavak Mahalleleri arasında toplam uzunluğu 3,6 kilometre olan yolda, altyapı ve stabilize çalışmaları yapıldı. Yol genişletme çalışmaları ile birlikte yenilenen menfezlerin dolgusu, serme ve sıkıştırma işlemlerinin sonunda, Yolağzı ve Sivrikavak Mahalleleri arasında Hatay Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından 3,5 km’lik bağlantı yoluna sıcak asfalt çalışması yapıldı.

İYİLEŞTİRİLME ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ

Yapılan yol çalışmalarını değerlendiren Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur; “Altınözü ilçemizin, mahallerimiz arasında bulunan bağlantı yolları konusunda ciddi problemleri vardı. Yıllardır ihmal edilen yollarımızın iyileştirilme çalışmalarını yapıyoruz. Değişen, Gelişen ve Güzelleşen ilçemizde birçok mahallemizin bağlantı yolları sıcak asfaltta buluştu. İlçemiz mahallerimiz arasındaki bağlantı yollarının, daha modern ve güzel olması için çalışmalarımıza hız verdik. Bunun neticesinde yollarımız asfalta kavuştu. Belediye Başkanımız Rıfat SARI ile birlikte ilçemizin gelişmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Yolağzı ve Sivrikavak Mahallelerimiz arasında, toplam uzunluğu 3,6 kilometre bağlantı yolu, Altınözü’lü vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

KALICI HİZMETLER İÇİN GAYRET SARFEDİYORUZ

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ise, “İlçemizin 48 mahallesinde kalıcı hizmetler yapma noktasında gayret ve çaba sarf ediyoruz. Dört yıl öncesi ile bugünkü durumu kıyasladığımızda, ilçemizin sorunlarının çözülmesi için gerekli yatırımların yapılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kalıcı yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. İlçemizin 48 mahallesinde belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde ilçe merkezine bağlı her mahallenin daha iyi imkânlara kavuşması için uğraş veriyoruz. Bütün çalışmalarımız daha yaşanabilir ve daha güzel Altınözü içindir. Yolumuz Altınözü’lü hemşerilerime hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir