Hanımefendi Atilla Kelebek Hastaları ile bir araya geldi

Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, Kelebek Hastaları ve aileleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, Ekim ayının son haftası olarak kabul edilen ‘Kelebek Hastalığı Haftası’ nedeniyle Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Derneğin Başkanı Şenay Çalışır tarafından karşılanan Hanımefendi Atilla, derneğin faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. Kelebek hastaları ve aileleriyle görüşen Hanımefendi Atilla, sorun ve taleplerini dinledi, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalar ve aileleri ise, Hanımefendi Atilla’ya ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Kelebek Hastalığı Haftası nedeniyle açıklama yapan Hanımefendi Atilla, “Kelebek Hastalığı Farkındalık Haftası’nda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi olarak, bu hastalığı Diyarbakır’da yaşayan bütün Kelebeklerimizin farkındayız ve yanındayız. Sizlerde farkında olun. Bütün Türkiye’yi bu farkındalığın farkında olmaya davet ediyorum” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir