BELEDİYEYE NEFES ALDIRTACAK PROJE

4 DÖNÜMLÜK PROJEDE YEŞİL ALAN VE OTOPARK BİR ARADA

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Batman Belediyesi Hizmet Binası arkasında bulunan ve Belediye tarafından kamulaştırılan arazide incelemeler gerçekleştirdi.

İncelemelerde Başkan Vekili Aksoy’a, Belediye Başkan Yardımcıları Doç. Dr. H. Murat Şahin, Sabri Aydın ve teknik birim müdürleri de eşlik etti.

Aksoy; yıkım işlemi tamamlanan mevcut 4 dönümlük araziye yönelik hazırlanan proje kapsamında oluşturulacak düzenlemeler içinde hem yeşil alanlara,  hem de otopark alanlarına yer verileceğini açıkladı.

Proje ile Milli Egemenlik ve Cumhuriyet Caddesinde araçların gelişi güzel park etmelerinin yarattığı görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılması ve bunun yarattığı trafik sıkışıklığının sona erdirilmesi planlanıyor.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir