MUŞ BELEDİYESİ KADIN MECLİSİ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR SUNA ASYA, KADIN MECLİSİ ÜYELERİ İLE TEDAVİ GÖREN HASTALARI ZİYARET ETTİ

Muş Belediyesi Kadın Meclisi üyeleri Belediye Başkanı Feyat Asya’nın eşi Suna Asya öncülüğünde hasta ziyaretinde bulunarak sıkıntılarını paylaştılar
Sosyal ve kültürel etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Muş Belediyesi Kadın Meclisi gönüllere dokunmaya devam ediyor. 7’den 70’e toplumun her kesiminin derdi ile dertlenen Kadın Meclisi, son olarak Muş Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, tedavi gören hasta ve yakınları ile bir araya geldiler. Ziyaret programına Belediye Başkanı Feyat Asya’nın eşi Suna Asya, belediye meclisinin kadın üyeleri, meclis üyelerinin eşleri ve Kadın Meclisi üyeleri katıldı.
Hastanenin tüm servislerini gezen Suna Asya ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Feyat Asya’nın selamlarını kendilerine ileterek, geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Hasta ve yakınları ile bir süre sohbet eden Suna Asya ve beraberindekiler, onlara hediyeler vererek hayır dualarını istedi. Hastane görevlilerine de hediyeler veren Suna Asya, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Muş Belediyesi Kadın Meclisi tarafından söz konusu faaliyet ile ilgili yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımıza ulaşmak, iyi günlerinde sevinçlerine, kötü günlerinde acılarına ortak olmak üzere faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla ailelerimizi, hastalarımızı ve kadın kardeşlerimizi yalnız bırakmamaya özen gösterdik. Muş Belediyesi,     Belediye Başkanımız Sayın Feyat Asya yönetiminde ilimizin gelişimine ve kalkınmasına katkı sağlayan projeler hayata geçirirken, Kadın Meclisi olarak bizler de bu yolda sorumluluklarımızı yerine getirmenin gayretindeyiz. Belediyemizin, sosyal belediyecilik alanındaki faaliyetlerinin içinde yer alarak vatandaşlarımızla hemhal oluyoruz. Bu kapsamda çok güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Bugün de Muş Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalarımızı ziyaret ettik. Hasta ve yakınlarının derdi ile dertlendik. Bu tür faaliyetleri gerçekleştirmemizi sağlayan Belediye      Başkanımız Sayın Feyat Asya’ya, bütün etkinliklerimize öncülük eden Suna Asya Hanımefendi’ye ve meclis üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir