GEDİZ PROTOKOLÜ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulu bahçesinde kaynaşma sağlamak ve farkındalık oluşturmak üzere Gediz Protokolü üniversite öğrencileri ile kahvaltıda buluştu.

Kampüs bahçesinde düzenlenen kahvaltıya; Gediz Kaymakamı Muhammet Önder, İlçe Jandarma Komutanı Jan. Binbaşı İsmail SERT, Gediz Belediye Başkan Vekili Hikmet Vuran, İlçe Müftüsü Nurullah Koçhan, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk, Gediz OSB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Başol, Gediz Yüksek Öğrenim Yardımlaşma Derneği Başkan Yrd. Erol Altıntaş, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Gediz Esnaf Dayanışma Birliği Başkanı ve Üyeleri, Gediz İlçe Daire Amirleri ve Öğrenciler katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından protokol mensupları tüm öğrencilerin yeni eğitim-öğretim yılını kutlayarak Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü Fethullah Karamete tarafından protokol ve daire amirlerine Gediz MYO da yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verildi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir