D.P.Ü. İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ AÇILIŞI YAPILDI

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaşın katıldığı törenle açıldı.

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunun da katıldığı Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinin yeni binasının açılış konuşmalarını; Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektör yardımcısı ve İslami İlimler Fakültesi Dekanı Halis Aydemir, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Remzi Gören ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından protokol, açılışı gerçekleştirmek için İslami İlimler Fakültesinin önünde kırmızı kurdele kesti ve ardından fakülte binasını gezdi.

Açılış Törenine Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın yanı sıra Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, milletvekilleri Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler ve İshak Gazel, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Celal Yücel, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Kütahya Barosu Başkanı Ahmet Atam, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tayfun Dündar, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş ve çok sayıda bürokrat ve davetli katıldı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir