EĞİTİMCİLERİN EĞİTİMİ SEMİNERİ

Tepebaşı Belediyesi ve ÇEVKO Vakfı işbirliği ile Eğitimcilerin Eğitimi isimli seminer düzenlendi.

Tepebaşı bölgesinde 2009 yılından beri ambalaj atıklarının toplanması çalışmalarını sürdüren Tepebaşı Belediyesi ile Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) tarafından düzenlenen Eğitimcilerin Eğitimi seminerine çok sayıda öğretmen katıldı.

Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen seminerde ÇEVKO Vakfı Eğitim Şefi Ethem Murat Anaç, Tepebaşı İlçesi ilkokullardan programa katılan 45 yönetici ve öğretmene; Türkiye’de atık kaynaklı sorunlar, geri kazanımın önemi, geri dönüşüm yöntemleri ve Türkiye’de uygulanan geri dönüşüm sistemi konularında bilgiler verdi. Seminer sonunda katılımcılara ÇEVKO Vakfı Eğitim Programı Katılım Sertifikası takdim edildi.

Eğiticiler, eğitim-öğretim yılının devamında ÇEVKO tarafından katılımcı ilkokullara gönderilecek olan eğitim setleri ile çevre ve atık konulu çalışmalarına devam edecek.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir