Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız

Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehitlik ve gazilik makamları vatan millet sevgisinin bir sembolüdür. İnşallah şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya ve onlara destek sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Şube Başkanı Gazi Mustafa Çolak ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Toçoğlu, şehit ve gazi ailelerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Desteklerimiz devam edecek
Başkan Toçoğlu, “Şehitlik ve gazilik makamları vatan millet sevgisinin bir sembolüdür. Şehit ve gazi ailelerimize gereken önemi gösterdik. Ailelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde olduk. Vatanımız için gözünü kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz için bir bina tahsis ettik. Dernek üyelerinin bir araya gelebileceği ve sosyalleşebileceği bir alanı derneğimize kazandırdık. İnşallah şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya ve onlara destek sunmaya devam edeceğiz” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir