MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar Günü, Kaymakamlık Makamınca oluşturulan komisyon marifeti ile hazırlanan program çerçevesinde kutlandı.

Program, saat 09:00’da Atatürk Anıtında çelenk sunma töreni ile başladı. Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Mahalle Muhtarları, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa BAKIR, Belediye Başkan Yardımcısı Ali KURT, Mal Müdürü V. Halit ŞANVERDİ katılımında düzenlenen Çelenk sunma töreni, Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehmet POLAT’ın, Anıta Muhtarlar Derneği Çelengini sunması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile sona erdi.

Kutlama etkinlikleri; Muhtarlar Derneği Başkanı POLAT, beraberinde saat 09:30’da Kaymakam Hayrettin BASKIN’ı ve saat 10:00’da Belediye Başkanı Adnan VURUCU’yu makamlarında ziyaret ile devam ettirilerek, Belediye Başkanı VURUCU’nun öğle yemeği ikramı ile sona erdi.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir