Sırali Mahallesi Muhtarından Başkan Özkan’a Teşekkür

Sırali Mahallesi Muhtarından Başkan Özkan’a Teşekkür

Sırali Mahallesi Muhtarı İbrahim Gürbüz Belediye Başkanı Rifat Özkan’a mahallede kurulan hizmet çadırından dolayı teşekkür etti.

Sırali Mahallesi Muhtarı İbrahim Gürbüz mahallede kurulan hizmet çadırında Belediye Başkanı Özkan’ı çiçeklerle karşıladı.

Mahallede yapılan hizmetlerden ve vatandaşla kurduğu birebir iletişimden dolayı Belediye Başkanı Özkan’ a teşekkür eden Muhtar İbrahim Gürbüz; “Başkanımızın mahallemizde hizmet çadırını tertiplediğinden dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarla birebir hem yerinde hizmet ediyor hem de vatandaşlarla sohbet ediyor. Böyle bir çalışma yaptığından dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz. Mahallemizdeki eksikleri başkanımızla birlikte gezdik ve izah ettik. Vatandaşlarımızla beraber inceledik. Başkanımız sağ olsun hemen çalışmaya başladı. Başkanımızdan Allah razı olsun” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir