ÖNCE YETİMLER SONRA YAŞLILARI ZİYARET ETTİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, babalarını 3 yıl önce kaybeden 5 çocuklu Yiğit ailesini ziyaret ettikten sonra 78 yaşındaki Gülizar ile 85 yaşındaki Habip Irmak çiftinin evine konuk oldu. Sık sık aile ziyaretleri gerçekleştiren ve ailelerin sorunlarına kulak veren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak 2 ailenin misafiri oldu. Başkan Fadıloğlu, ilk olarak Nurtepe Mahallesinde ikamet eden ve eşini 3 yıl önce kaybeden 5 çocuk annesi Dursun Yiğit’in evine konuk oldu. Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nun ikinci ziyareti ise Kocatepe Mahallesinde ikamet eden 78 yaşındaki Gülizar ile 85 yaşındaki Habip Irmak çiftinin evine oldu.

Şehitkamil Belediyesi tarafından uygulanan ‘Merhamet Eli’ projesinden faydalanan Dursun Yiğit ve çocuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, Bingöl Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi Özlem Yiğit’in kaleme aldığı yazı dolayısıyla duygusal anlar yaşadı. Şehitkamil Belediyesinin ailesine ve kendisine olan katkılarının konu edildiği yazıyı Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na okuyan Özlem Yiğit, sağlanan hizmetlerin önemine vurgu yaptı.

Yiğit ailesinin çocuklarıyla yakından ilgilenen ve onlara çeşitli armağanlar veren Başkan Fadıloğlu, daha sonra yalnız yaşayan Gülizar ile Habip Irmak çiftini evinde ziyaret etti. ‘Vefa Hizmeti’ projesinden yararlanan yaşlı çiftin hayır duasını alan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, her konuda yaşlıların yanlarında olduklarını ifade etti.

 

BAŞKANIMIZIN DESTEKLERİ HİÇBİR ZAMAN ÜZERİMİZDEN EKSİK OLMADI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özlem Yiğit, “Başkanımızın evimizde bulunması, ziyaretiyle evimizi şenlendirmesi, yüzümüze tebessüm etmesi bizi gerçekten çok mutlu etti. Başkanımız gerçekten içimizden biri, sıkıntılarımızı dinledi, dertlerimize ortak oldu. Başkanımızın destekleri hiçbir zaman üzerimizden eksik olmadı. Belediyemiz tarafından ihtiyacımız olan birçok şey karşılanıyor. Biz, Başkanımızdan her zaman razıyız. Allah, Başkanımızı hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin. Bugün Başkanımızı evimizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Başkanımızı gerçekten çok seviyoruz. Başkanımızın başımızın üstünde yeri var” ifadelerini kullandı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir