Nevşehir Heyetinden, İçişleri Bakanı Soylu’ya Nezaket Ziyareti

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir İl  Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Ankara’da çeşitli temas ve ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanı Atilla Seçen, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa  Rauf  Yanar ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Ziyaretin anısına daha sonra Nevşehir heyeti Avanos el sanatları ürünü çini tabak ile anforayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ’ya takdim ettiler

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir