Başkanımız, Gazilerle Motorla Şehir Turu Yaptı

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ve Türk Chopper Motosiklet Kulübünce müşterek düzenlenen  “Gaziler Sürüşü”nün altıncısına katılarak motorla şehir turu yaptı.

Şahinbey Belediyemiz, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Türk Chopper Motosiklet Kulübünce düzenlenen “Gaziler Sürüşü”nün altıncısı Demokrasi Meydanı’nda  başladı. Tur öncesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Şehitlerimiz için dualar okundu.

Şehitlerimize Ve Gazilerimize Minnet Borçluyuz

Programda motosiklet kullanan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şehitlerin ve Gazilerin vatan için kanlarını ve canlarını ortaya koyduğunu belirterek “Vatan savunması için hayatlarını ortaya koyarak, toprağa düşen şehitlerimize ve gazilerimize minnetlerimizi arz ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda gazilerimiz ile birlikte motor sürüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Bu vesile ile bize destek olan Türk Chopper Motosiklet Kulübüne teşekkür ediyorum” dedi.

Durmak Yok Yola Devam

Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Yeter, verilen destekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Her yıl olduğu gibi bu yılda organizasyonumuzu düzenliyoruz. Katkılarından dolayı Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na ve Türk Chopper Kulübü Gaziantep Şubesi Başkanı Sedat Durgun teşekkür ediyorum. İnşallah durmak yok yola devam” dedi.

Gururluyuz

Türk Chopper Kulübü Gaziantep Şubesi Başkanı Sedat Durgun, böyle bir organizasyonda bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek,  “Her yıl geleneksel olarak yaptığımız 6. Gaziler sürüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Her yıl bu sürüşü yapmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz” dedi.

Yapılan şehir turunun ardından Gaziler Vakfı’nda pasta kesilip aşure ikramında bulunuldu.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir