BAŞKAN TURGUT, ‘ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR’

 

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Çatak Mahallesinde yaşanan sel felaketinin ardından bölgede incelemelerde bulunarak, ‘Diğer kurumlarla beraber yürüttüğümüz bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun’ dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ve beraberinde ki Başkan Yardımcısı Cengiz Gümüş, sel afeti yaşanan Çatak Mahallesinde vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

‘HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ’

Başkan Mustafa Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak yaşanan felaketi sonrasında yaraların sarılması noktasında elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. Diğer kurumlarla birlikte mahalle merkezi başta olmak üzere selden zarar gören bütün noktalarda çalışmalar yürütüyoruz.

Ekiplerimiz bir taraftan yollar açarken diğer taraftan da şarampollerin temizliğini, köprülerin bakım ve onarımını ve yolların ulaşıma açılma işlemini gerçekleştiriyor. Bizler her zaman sizlerin yanında ve yardımınıza koşmaya devam edeceğiz. Tüm mahalle halkımıza geçmiş olsun. Allah bir daha böyle felaketlerle bizi karşı karşıya bırakmasın” dedi.

MUHTAR HALİL ATEŞ’TEN TEŞEKKÜR

Ziyaretlerinden ve yardımlarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür eden Çatak Mahalle Muhtarı Halil Ateş, ‘Çatak Mahallemizde ilk defa böyle bir sel felaketiyle karşı karşıya kaldık. Şiddetli yağış mahallemizde büyük hasarlara neden oldu. Birçok evimizin zarar görmesi yanında yollarımız kapandı, tarım alanlarımızda ve derelerde taşkınlar yaşandı. Bu afette can kaybının olmaması en büyük tesellimiz. Bizleri ziyaret eden ve sel zamanında da Çatak halkının yardımına koşan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür ediyoruz’ dedi.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir