ZABITA VATANDAŞLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

   Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 192. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Espark Alışveriş Merkezi önünde vatandaşlar ile buluşarak zabıtanın çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Zabıta Teşkilatı’nın 192.yıldönümü etkinlikleri kapsamında Eskişehirli vatandaşları bilgilendirmek amacıyla Espark Alışveriş Merkezi önünde stant açarak vatandaşlara bilgilendirme broşürü, çiçek ve şeker ikram ettiler. Çocuklara zabıta üniforması giydiren ekipler çocuklar ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirdiler. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi, “Zabıta Teşkilatı 192. Yılını kutluyor. Bizler bu sene farkındalık yaratmak amacıyla zabıta teşkilatının görevlerini çeşitli etkinliklerle anlatmaya çalışıyoruz. Eskişehir çok çok güzel bir şehir, herkesin yaşamak istediği bir şehir bizler bu güzelliği daha iyi bir hale getirebilmek için çalışıyoruz. Daima amacımız her şeyin en iyisini hak eden Eskişehir’imize ve değerli hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti en iyi seviyede sunmak olacaktır” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir