BELEDİYE BAŞKANIN SEYFİ DİNGİL:YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açmaya devam ettiklerini belirtti.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçe tarım müdürlüğü arkasından sanayi sitesine açılacak olan yeni yolda devam çalışmaları yerinde inceledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun’da daha öncede birçok noktada yeni yollar açmıştık. Açmış olduğumuz yeni yollar ile ulaşım sorununu bir nebzede olsun çözmek gayretindeyiz. Biz kalıcı belediye hizmetleriyle vatandaşın taleplerine göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hiçbir sorunu ötelemeden çözüm üretiyoruz. Kararlılıkla ve görev aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Vatandaşlardan bu yolun açılması ile ilgili birçok olumlu tepki aldıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gerek bu üç mahalleyi sanayiye bağlayacak yolu gerekse diğer mahallelerimizde imar planında yol olarak belirtilen alanları halkımızın hizmetine açmak için çalışacağız. Biz bu millete hizmet için varız, inşallah bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir