DSİ Barajında temizlik çalışmaları

Kaymakam/Belediye Başkan Vekilli Ergün BAYSAL’ın talimatıyla, temizlik işleri müdürlüğümüze bağlı ekipler, DSİ barajı piknik alanında temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte vatandaşların özellikle en çok tercih ettikleri piknik alanlarından biri olan DSİ barajı piknik alanı, her hafta sonu gerek bölge vatandaşları, gerekse turistler tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor.

Hafta sonları yoğun bir şekilde kullanılmasından dolayı, belediyemiz temizlik işlerine bağlı ekipler, çalışmalarına erken saatlerde başladılar. Çöp konteynırlarını çöp kamyonlarına boşaltan ekipler ayrıca etrafta bulunan çöpleri de temizleyerek detaylı bir mıntıka temizliğinde bulundular.

Daha temiz bir Nusaybin için çalışmalarını sürdüren ekipler DSİ barajı piknik alanının yanı sıra tüm mahallelerde aynı titizlikte temizlik çalışmalarını sürdürüyorlar.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir