BAYANLARA VE ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ PİLATES, RİTMİK VE CİMLASTİK

BAŞKAN TOKSOY, “SPOR ALIŞKANLIĞINI KAZANDIRMAK İSTİYORUZ”

Dörtyol Belediyesi Sosyal Belediyecilik kapsamında hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Hatay’da birçok ilklere imza atan Dörtyol Belediyesi, sağlıklı ve güvenli spor yapma imkânı sağlamak adına bayanlara ve çocuklara yönelik Pilates, cimlastik ve ritmik branşlarda ücretsiz kurs hizmeti kısa sürede yoğun ilgi gördü.

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve eşi Hanife Toksoy ile birlikte Kara Hasan Paşa Sosyal Tesislerinde kursiyer bayanlarla ile birlikte sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Kurs gören bayan ve çocuklarla birlikte sohbet eden Başkan Toksoy kursiyerlerin talep ve düşüncülerini dinledi.

Deneyimli antrenörler tarafından verilen derslere Dörtyollu kadınların ilgisi oldukça fazla. Dörtyol’un 15 mahallesinde haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen Pilates, Cimlastik ve Ritmik kursları ücretsiz olarak veriliyor. Aynı zamanda kursiyerler ücretsiz servis imkânı sağlanıyor.

 SPOR ALIŞKANLIĞINI KAZANDIRMAK İSTİYORUZ

Başkan Toksoy, kursiyerlere yönelik konuşmasında, “İlçemiz Dörtyol’da spor alışkanlığını kazandırmak için tüm imkanlarımızı kullanarak bu alışkanlığı yaymak istiyoruz. Özellikle ev hanımları düşünerek tüm mahallere ücretsiz servis hizmeti de sunduk. Kısa sürede Pilates, Cimlastik ve Ritmik branşlarına başvuru sayısı beklentimizin üzerinde oldu. Zamanla çalışmalarımızı yaygınlaştıracağız.” Dedi.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir