ATIK KİTAPLAR, GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILMAYA DEVAM EDİYOR

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde,İnsan Odaklı Çevreye Duyarlı Belediyecilik çalışmaları kapsamında geri dönüşüm çalışmaları devam ediyor.
Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından Atık kitap toplama kampanyasına destek veren Şaban Kahil Ortaokulu ile Kuşalanı Ortaokuluna toplamış oldukları kitaplar karşılığında, Bora Geri Dönüşüm firması tarafından kırtasiye malzemeleri hediye edildi.

Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Suat Berber tarafından yapılan açıklamada; “ Daha temiz çevre ve daha sağlıklı bir gelecek için çalışmalarımız gerçekleştiriyoruz. Bugün, ilçemiz sınırları içerisinde bulunan Şaban Kahil Ortaokulu ile Kuşalanı Ortaokuluna toplamış oldukları kitaplar karşılığında kırtasiye malzemeleri hediye ettik. Kendilerine çevreye duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir