ÇOCUK ŞENLİKLERİ KAPSAMINDA SAMET AYBABA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Osmaniye Belediyesi Zorkun Yaylası 25.Çocuk Şenliği kapsamında düzenlenen Samet Aybaba Futbol Turnuvası Zorkun yaylası şenlik tepesinde başladı.
Çocuk şenlikleri kapsamında düzenlenen turnuvaya 5 takım katıldı.
Oynadıkları futbol ile göz dolduran sporcular şampiyon olabilmek için bütün hünerlerini sergiliyorlar.
10 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da final müsabakası oynanacak turnuvada dereceye giren takımlara Osmaniye Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verilecek.
Osmaniye Belediyesi Zorkun Yaylası 25.Çocuk Şenlikleri kapsamında düzenlenen Samet Aybaba Futbol Turnuvası’na katılan sporcular; “Şampiyon olmak için turnuvaya katıldık ve iyi hazırlandık. Tüm maçlarda dostluk kazanacak. Zorkun Yaylası Çocuk Şenliğini düzenleyen ve bizlerin katılmamızı sağlayan Osmaniye Belediyesine teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandılar.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir