GÜSEM ile index akademi işbirliği

Üniversite iş dünyasına yönelik nitelikli eğitimlerin artırılması ve ihtiyaç duyulan eğitimlerin etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi amacı ile Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof.

Dr. Ali Gür tarafından, GAÜN Sürekli Eğitim Merkezi (GÜSEM) ile İndex Akademi arasında protokol imzalandı.

Eğitimin yaşam boyu devam etmesi ilkesinden hareket eden GÜSEM Merkezi, 1999 yılından beri toplumun her kesimine yönelik sertifika programları, eğitimler düzenliyor. Bölgedeki iş dünyasından gelen yoğun talep kalifiye personel eksikliğinin giderilmesi için GÜSEM ile İndex Akademi arasında yapılan işbirliği ile sanayi şehri olan Gaziantep’in insan kaynaklarında da marka şehir olması yolunda ilerlemesine katkı saylamayı hedeflemektedir.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir