BÜYÜKŞEHİR ÜST YAPIDA HIZ KESMİYOR

Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanında bulunan cadde ve bulvarlarda gece gündüz yoğun mesai harcayarak asfalt yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Ekipler son olarak Üniversite Caddesi, Kaplanlı Caddesi ve Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nde çalışmalarını sürdürdü.
Kent merkezi ve kırsalda gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşların yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanında bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak gündüz Kaplanlı Caddesi ve Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nde çalışma gerçekleştirirken, trafiğin yoğun olduğu Üniversite Caddesi’nde ise gece boyu çalışmalarına devam etti.
Çalışmaların uygun hava koşullarında gece gündüz devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Cumhuriyet Bulvarı, Çilem Caddesi, Ulus Caddesi, Sarper Caddesi, Gazi Yakup Satar Caddesi başta olmak üzere yaz boyunca bir çok cadde ve bulvarda asfalt yenileme çalışmalarının devam edeceğini ifade ettiler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir