BÜYÜKŞEHİR BÜLTEN (ESKİŞEHİR’İN SORUNLARI İÇİN BİRLİKTELİK VURGUSU)

Eskişehir Milletvekili M. Nurullah Sazak Başkan Büyükerşen’i ziyaret ettiMilliyetçi Hareket Partisi Eskişehir Milletvekili M. Nurullah Sazak, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Ülke gündemi ve Eskişehir’in sorunları hakkında Başkan Büyükerşen ile fikir alışverişinde bulunan M. Nurullah Sazak, Eskişehir’in sorunlarını çözmek adına Ankara’da elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.
Ziyaretinden dolayı Sazak’a teşekkür eden Başkan Büyükerşen, Eskişehirlilerin sorunları için Ankara’da etkin görev alacağına yürekten inandığını ifade ederek kendisine çalışmalarında başarılar diledi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir