KIRIKHAN BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN TAKDİRE ŞAYAN ÇALIŞMALARI HALKIN MEMNUNİYETİNİ ÜST DÜZEYE ÇIKARTMAYA DEVAM EDİYOR

Kırıkhan Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri, Müdür Ömer Faruk Güder’ in önderliğinde 4 yıldır yapmış olduğu hizmet performansıyla, Kırıkhan halkının memnuniyetini üst düzeye çıkartmaya devam ediyor.
Bütün Kırıkhan’ın şahit olduğu üzere 4 yıllık görev süresi içerisinde gece – gündüz demeden 7/24 hizmet vermesi her türlü takdiri almaktadır.
Özellikle cadde ve sokakların süpürülüp temizlenmesi, Kanatlı caddesi başta olmak üzere bütün caddelerde çöp kutularının yerleştirilmesi, 73 mahalleye çöp konteynırlarının konması ve bu konteynırlarının hijyen temizliği, kış mevsiminde soba küllerinin anında toplanması kısaca temizliğin her hücresine inilmesi Kırıkhan’ın hijyenik bir şehir haline gelmesini sağlamıştır.
Ayrıca; Yaşlı, bakıma muhtaç, engelli vatandaşlarımıza vermiş olduğu evde temizlik hizmeti, kişisel bakım hizmetleri ise her kesimin duasına vesile olmuştur.
Bütün bunların yanı sıra, vatandaşlarımızın ibadetlerini daha temiz ve hijyenik bir ortamda huşu içerisinde yapmalarını sağlamak için, Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında ilçemizdeki Cami ve ibadethanelerimizde temizlik çalışmaları 4 yıldır olduğu gibi tüm hızıyla devam etmektedir.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir