AK Parti İslahiye Kadın Kolları Başkanı Erdoğan Basın Bayramını Kutladı

AK Parti İslahiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Fetiye Erdoğan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle İhlas Haber Ajansı İslahiye temsilciliğini ziyaret etti24 Temuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolasıyla İslahiye AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fetiye Erdoğan ve yönetim kurlu üyesi Nurseli Dursun İslahiye İhlas Hbare Ajansı temsiliğini ziyaret ederek 24 Temmuz Basın bayramını kutladı.

AK Parti İslahiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Fetiye Erdoğan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle İhlas Haber Ajansı İslahiye temsilciliğini ziyaret etti
24 Temuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolasıyla İslahiye AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fetiye Erdoğan ve yönetim kurlu üyesi Nurseli Dursun İslahiye İhlas Hbare Ajansı temsiliğini ziyaret ederek 24 Temmuz Basın bayramını kutladı. Fetiye Erdoğan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarda icra edildiğini dile getirerek, nice 24 Temmuz Basın bayramları kutlanması temennisinde bulundu. İhlas Haber Ajansı İslahiye temsilcisi Bekir Şentürk, Ak Parti Kadın Kolları ilçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinde ötürü teşekkürler etti.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir