Tursab Başkanı Bağlıkaya, Nevşehir’de

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Başkanı Firuz Barbaros Bağlıkaya, beraberindeki heyetle birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i ziyaret etti.
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya ziyarette, Kapadokya bölgesinin Türkiye’nin önemli turizm destinasyonlarından birisi olduğunu belirterek, turizm alanında bölgede son dönemde yaşanan hareketliliğinin bundan sonraki süreçte devam edeceğine inandığını dile getirdi.
Seçen ise Kapadokya’nın dünyanın sayılı doğal, tarihi ve kültürel birikimlerine sahip olduğunu ifade etti.
Seçen, bölgedeki turist sayısı ve elde edilen döviz miktarının daha üst seviyeye çıkarılması amacıyla belediye olarak kent merkezinde bulunan yeraltı yerleşim yerinde temizlik ve restorasyon çalışmalarını sürdürdüklerini, kısa sürede ziyarete açmayı planladıklarını kaydetti.
Görüşmenin ardından Seçen, Bağlıkaya’ya yöresel el sanatlarından çanak amfora hediye etti.
Ziyaret programına, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eroğlu, TÜRSAB İletişim ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı Mesut Kanat, TÜRSAB Kapadokya Yürütme Kurulu Başkanı Coşkun Kırtıl da katıldı.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir