Acıgöl eğitimi proje desteğinden yararlanacak

2017 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında Acıgöl Kaymakamlığı Proje ekibi tarafından Ahiler Kalkınma Ajansına sunulan 2 proje kabul edilerek Acıgöl eğitimine ilk kez Kalkınma Ajansı tarafından destek sağlanmış oldu.

Acıgöl İlçesi adında destek çıkan projeler; Ahiler Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında ‘Geleceğim Kodlamada’ adlı başvuruya ait 184.680,40 TL tutarında hibe desteği.
Ahiler Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında ´Gökyüzü Okuluma Geliyor´ isimli proje başvurusuna da 45.900,00 tutarında hibe desteği verildi.
Acıgöl Kaymakam V.Çağlar Tekin, “Projelerin hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen Acıgöl Kaymakam Vekili Mehmet Erdem Akbulut’a, Acıgöl Kaymakam Vekili Ömer Tuğrul Kundakçı’ ya İlçemiz adına projelerde emeklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur Çatkılı’ya, projelerin ilk aşamasından son aşamasına kadar kontrolünü sağlayan Acıgöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Caner Ertaş’a ve proje ekibine teşekkür ederim. Acıgölümüz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir