Nevşehir Belediyespor Yönetimi Vali Aktaş’ı Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Kaya ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Ziyarete; Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Kaya, Başkan Vekili Mustafa Alevli, Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz, Sekreter Ahmet Korkmazer, Hukuk İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Muhammed Feyzi Aygün, Futbol Şube Sorumlusu Fatih Ün, Akreditasyon Sorumlusu Fatih Mehmet Sürmeli, Taraftar Sorumlusu Emin Ağmaz ve Sayman Doğan Ceran ve İdari ve İl Spor Güvenlik Sorumlusu Serdar Yılmaz katıldı.

Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Kaya, Nevşehir Belediyespqor olarak gerçekleştirdikleri transfer ve diğer çalışmalara ilişkin olarak Vali Aktaş’a bilgiler aktardı. Kaya , Nevşehir Belediyespor’un başarısı için her zaman kendilerine büyük katkılar sağlayan Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a, tüm yönetim kurulu ve taraftarlar adına teşekkür etti.

Vali Aktaş, Nevşehir Belediyespor ‘un her zaman destekçisi olduklarını ve olacaklarını söyledi.

Vali Aktaş daha sonra şöyle konuştu: ” Nevşehir Belediyespor Kulübümüze lig mücadelelerindebaşarılar diliyorum. Bu mücadele içerisinde gayret gösterenNevşehir Belediyespor yönetimine ve tüm futbolcularımıza yeni sezonda başarılar diliyorum .Öyle inanıyorum ki başarılarla dolu bir sezon geçirilecektir.”
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir