Darende’deki Okullara 7 Ton Boya Desteği

Malatya’nın Darende ilçesindeki 30 okulda kullanılmak üzere boya desteğinde bulunuldu.

Malatya’nın Darende ilçesindeki 30 okulda kullanılmak üzere boya desteğinde bulunuldu.

Boya üreticisi özel bir firma tarafından Darende ilçesindeki okullarda kullanılmak üzere gönderilen 7 ton boya ve tiner personele temsil edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, AA muhabirine yaptığı açıklamada, proje kapsamında okullarda kullanılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne 7 ton boya bağışında bulunulduğunu söyledi.

İç cephe, dış cephe, tavan olmak üzere 5 çeşitten oluşan boyaların okullara dağıtılmak üzere teslim alındığını aktaran İnce, “Gerçekleştirdikleri projelerinden dolayı firma yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlere bu güzel hizmeti sağlayan Gaziköy Mahallemizden kıymetli hemşehrimiz Hasan Çelik’e de ayrıca teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

İnce, yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan tüm okulların boyanacağını sözlerine ekledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü otoparkına indirilen boyalar, milli eğitim personelleri tarafından okul müdürlerine teslim edildi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir