HAFRİYATÇILAR DERNEĞİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A ZİYARET

Gemlik Hafriyatçılar Derneği Başkanı İsmail Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, kendilerini kabul ettiği için Başkan Refik Yılmaz’a teşekkür eden Dernek Başkanı Akkaya “Mesleğimizdeki sorunları Başkanımıza ilettik. Bizde ilçemizdeki gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz da, “Gemlik’in dönüşümünde hafriyatın önemine değinerek, hafriyatçıların aynı zamanda çevreyi korumakla yükümlü olduklarını hatırlattı. Çevreci bir belediye olmanın gereği, çevre ve insan sağlığına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Yılmaz, yeni hafriyat deposu içinde yer arayışında olduklarını söyledi. “İlçemizdeki görsel ve estetik tüm olumsuzlukların önüne geçilmesi, hafriyat ve inşaat atıklarının sağlıklı bir şekilde yönetilmesi için Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz denetim ve kontrollerini 24 saat kesintisiz sürdürüyor” diye konuşan Başkan Yılmaz, “Hafriyatçılık çok zor bir iş. Gemlik Belediyesi olarak sorunlarınızı çözmek açısından her zaman sizin yanınızdayız ve elimizden ne gelirse onu yapacağız. Amacımız Gemlik’i daha iyi noktalara taşımak” diye konuştu.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraflar ile sona erdi.

 

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir