Yukarıbayır mahallesi sakinlerine sosyal tesis müjdesi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından Yukarıbayır Mahallesine yaptırılan sosyal tesisin inşaat çalışmalarını inceledi.

Her mahalleye bir sosyal tesis yaptırmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yukarıbayır Mahallesine yapılan sosyal tesis çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceledi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek bir sosyal tesis ve taziye evi inşa ettiklerini belirterek, “Her mahallemize bir sosyal tesis çercevesinde Yukarıbayır Mahallemize sosyal tesis ve taziye evi inşaatımız başladı. Burayıda yakın bir zaman içerisinde tamamlayacağız. Burada boş alan olmaması nedeniyle sosyal tesisi ve taziye evi yapım çalışmalarımız geçikti. Maalesef bu mahallemizde sosyal donatı, park ve okul alanı bırakılmamıştı. Yukarıbayır Mahallesi bizim için önem taşıyan mahallelerimizden birisİ, bizde bu çercevede evleri kamulaştırıp yıkarak sosyal tesis için alan açtık. Sosyal tesisi inşaatına başladık. Birkaç ay içerisinde de vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Sosyal tesismizin Yukarıbayır Mahallemize ve Şahinbey’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
“Başkanımıza teşekkür ediyorum”
Yukarıbayır Mahalle Muhtarı Hacı Yıldız, uzun süredir mahalleye sosyal tesis yapılmasının özlemini çektiklerini kaydederek, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, sosyal belediyeciliği her alanda olduğu gibi Yukarıbayır Mahallesi’nde de hissettirdi. Yıllardır özlemle beklediğimiz sosyal tesisin çalışmaları başladı. Bu anlamda Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine böyle güzel bir tesisi mahallemize kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir