YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE GELENEK BOZULMADI

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi, paylaşımının sağlanması ve kalitesinin artırılması amacı ile uygulanan Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde gelenek bozulmadı.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi, paylaşımının sağlanması ve kalitesinin artırılması amacı ile 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında uygulanmaya başlanmıştır.

2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” kapsamında Türkiye geneli 4.841 başvuru yapılmış,  yapılan başvurulardan İlimizden 12 çalışma saha incelemesine kalmıştır. Yapılan saha değerlendirmesi sonucunda 3 çalışma ile BÖLGE BİRİNCİSİ olmuştur.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir