Kadirlili Minik Güreşçiler, Türkiye Şampiyonasına Gidecek

Kahramanmaraş’ta düzenlenen Küçük Minikler Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarında dereceye giren Kadirlili güreşçiler, 6 Ağustos’ta Ankara’da düzenlenecek Türkiye finalinde mindere çıkacak.

Kahramanmaraş‘ta düzenlenen Küçük Minikler Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarında dereceye giren Kadirlili güreşçiler, 6 Ağustos’ta Ankara‘da düzenlenecek Türkiye finalinde mindere çıkacak.

Kahramanmaraş’ta 19-23 Haziran tarihlerinde düzenlenen Küçük Minikler Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarında, Kadirlili minikler önemli başarılara imza attı.

Müsabakalara Kadirli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü adına antrenör Arif Göçer idaresinde katılan Hubeyib Seçkin Özkale grup birincisi ve Onur Algün ise grup üçüncüsü olarak, 6 Ağustos’ta Ankara’da yapılacak Türkiye finallerinde Osmaniye‘yi temsil etme hakkı kazandı.

Müsabakalar sonrası minik güreşçiler, Kadirli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yılmaz Bal’ı ziyaret etti.

Bal, başarılarından dolayı sporcuları tebrik ederek, Türkiye şampiyonasından da başarıyla döneceklerine inandığını ifade etti.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir