İyilik-Der’den İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı

İyilik-Der Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince, Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Türk ve Suriyeli ailelere gıda yardımı yapıldı.

İyilik-Der Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince, Hatay‘ın Reyhanlı ilçesindeki Türk ve Suriyeli ailelere gıda yardımı yapıldı.

Derneğin Reyhanlı Temsilcisi Mehmet Bedir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Reyhanlı’ya, Malatya temsilciliği tarafından bir tır dolusu yardım getirildiğini belirten Bedir, “Her ay düzenli olarak ihtiyaç sahibi ailelere hayırseverlerin bağışladığı yardımlarımızı ulaştırıyoruz. İçerisinde süt, yağ, un ve farklı malzemelerin bulunduğu 400 gıda kolisi ailelere verildi.” dedi.

Bedir, Suriye içerisine de yardım gönderdiklerini sözlerine ekledi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir