Vali ŞAKALAR’dan Başkan BELOVACIKLI’ya İade-i Ziyaret

14 Mayıs 2018 tarihinde Bakanlar Kurulu Kararnamesiyle Sinop iline atanan Vali Köksal ŞAKALAR iade-i ziyaret kapsamında Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI’yı makamında ziyaret etti.

Bilindiği üzere 29 Mayıs 2018 tarihinde Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI Sinop Valisi Köksal ŞAKALAR’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunmuştu.Bu ziyarette ilçemiz hakkında bilgiler veren ve gerçekleştirilecek projeler hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız görüşmenin sonunda ilçemizi tanıtan Hacı Kadı Horozu heykeli ve birtakım hediyeler takdim etmişti.

Kendisini ziyaret edenlere karşı iade-i ziyaret gerçekleştiren ŞAKALAR ilk olarak ilçemiz Kaymakamlığı’na gelerek Gerze Kaymakamı Murat GÜVEN ile görüştü.Burada ki görüşmenin ardından Belediye Başkanlığı Hizmet Binamıza gelerek bizleri onore eden ŞAKALAR’ı Başkan BELOVACIKLI personeliyle birlikte kapıda karşılayarak çiçek verdi.

Burada ki görüşmede ilçemizin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinden bahseden Başkan BELOVACIKLI, görüşmenin sonunda hatıra fotoğrafı çekinerek protokol üyeleriyle birlikte öğle yemeğine geçti.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir