KIRSALDA SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinde yürüttüğü çalışmaların yanı sıra ilçe kırsalında sorumlu olduğu alanlarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekipler son olarak Mihalgazi İlçesi’ne bağlı Demirciler, Karaoğlan, Alpagut Mahalle yollarında sathi kaplama çalışmalarına hız verdi.

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir’in her köşesinde hizmet vermeye devam ediyor. Alpu İlçesine bağlı Uyuzhamam, Yeşildon, Esence, Koşmat ve Aktepe Mahalleleri ile Odunpazarı İlçesi’ne bağlı Yukarı Çağlan ve Aşağı Çağlan mahallelerinde çalışmalarını tamamlayan ekipler, Mihalgazi İlçesi’ne bağlı yollarda asfalt sathi kaplama çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri Mihalgazi İlçe kırsalında Demirciler, Karaoğlan, Alpagut Mahallelerini kapsayan 2 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmalarını hız verdi.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri sürücülerin güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeleri için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade ederek, çalışma yapılan yollarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

 
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir