AYHAN YAVUZ; “HALKIMIZA NE SÖZ VERDİYSEK YERİNE GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Kırıkhan Belediyesi’nin yürüttüğü  Kilit taşı döşeme çalışmaları ilçe genelinde devam ediyor.

Tayfur Sökmen Caddesinde devam eden kaldırım düzenleme ve kilit taşı döşeme çalışmalarında yolların modern bir görünüme kavuşturulması için Kırıkhan Belediyesinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, yürütülen kilit taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek Birim Müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Yavuz devam eden çalışmalarla ilgili yaptığı açıklama da  “Hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek için bütün birimlerimizle gece gündüz demeden koordineli olarak çalışmaktayız. İlçemizde bozulan yolların bir kısmını Kilit taşı döşeyerek bir kısmını da asfalt çalışmaları yaparak yürütüyoruz. Şu anda Kilit Taşı döşeme çalışmalarını Fen İşleri ve Muhtarlıklar Müdürlüğü ekiplerimiz Tayfur Sökmen Caddesinde  sürdürmektedir.

En kısa sürede ilçemizin diğer mahallelerinde de asfaltlama ve kilit parke çalışmaları başlayacak. Kırıkhan’da asfalt ve kilit taşı yapılmayan yolumuz kalmayacaktır. Halkımıza ne söz verdiysek yerine getirmeye devam ediyoruz.” Dedi.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir