HUMANIZ MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI

BAŞKAN FADILOĞLU, ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Şehitkamil Belediyesi, Humanız Mahallesi’nde yol bakım ve yapım çalışmaları kapsamında sokaklarda asfalt çalışması yürütüyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Şehitkamil Belediyesi, altyapısı bitmiş noktaların kullanıma açılması adına Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerle Humanız Mahallesi’nde çalışma başlattı. Yürütülen çalışmalarla yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollara sıfır asfalt yapıldı. Çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, nitelikli yolların kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİTKAMİL’İ HEP BİRLİKTE ELDE EDECEĞİZ

Çalışmalara ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yürütülen çalışmalarla ilgili şunları söyledi:“Humanız Mahallesi’nde arada kalan iki sokakta vatandaşlarımızın asfalt talebi olmuştu. Sağ olsunlar, arkadaşlarımız da hemen devreye girdi ve çalışmalara hızlı bir şekilde başladılar. Bilindiği üzere altyapısı tamamlanan bölgelerde asfalt sorunu yaşatmamaya gayret gösteriyoruz. Bu mevcut iki sokakta da altyapı çalışmalarının bitmesiyle birlikte hemen asfalt çalışmalarına başladık. İnşallah en seri şekilde çalışmaları tamamlayıp vatandaşlarımıza daha rahat bir mekan elde etmeye çalışıyoruz. Tabi vatandaşlarımızın bizlere bu şekilde eksiklikleri dile getirmesinden dolayı da mutluyuz. Arkadaşlarımız saha çalışmaları yapıyorlar ama bazen altyapı çalışmaları tamamlanmamış olan bölgeler kalıyor. Bizim haberimiz dışında altyapı çalışmaları yapılıyor, biz takip edemiyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendiriyoruz. İnşallah el birliğiyle daha yaşanabilir bir Şehitkamil’i hep birlikte elde edeceğiz.”

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir