ATAY’DAN İLÇELERE TEŞEKKÜR TURU

Milletvekili Atay ve beraberindekiler, parti teşkilatı mensupları ile birlikte seçim sonucu elde ettikleri başarıdan dolayı Araban, Yavuzeli ve bazı köylerine vatandaşlara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Atay, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği’nde Milliyetçi Hareket Partisi’ne gösterilen teveccühten dolayı vatandaşlara ve parti teşkilatlarına teşekkürlerini sunan Atay, ‘’Vatandaşımız artık kendilerine dokunan ve hizmet getiren kişileri mecliste görmek istiyor. Gece gündüz çalışarak Gazişehrimize Gaziantep’e bu güzel insanlara hizmet etmeye devam edeceğiz. Güzel bir seçim süreci geçirdik. Son derece sağduyulu bir şekilde gerçekleşen seçim çalışmalarımızda 7’den 70’e herkesi kucakladık. Sandık başına giderek tercihi ne olursa olsun vatandaşlık görevini yerine getiren tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum artık hizmet zamanı. Memleketimize ve milletimize, Gaziantepimize aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz.’’ Dedi.

Demokrasinin vazgeçilmezi olan seçimleri gerçekleştirdikleri, artık hizöet zamanı olduğunu anlatan Sermet Atay, kapısını ve telefonun açık olduğunu, TBMM çalışmalrının yanı sıra sürekli sahada olarak vatandaşin sorunları ı dinleyip çözüm bulmaya çalışacağını kaydetti.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir